Про магазин

ТВЗ "Клякса" працює понад 10 років на ринку. Спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі канцелярських товарів.
За минулий час постійними клієнтами фірми стало чимало організацій і підприємців як міста Кривого Рогу, Дніпропетровської області, так і всієї України.
Канцтовари продаються оптом і в роздріб як за готівковим, так і безготівковим розрахунком. У нас ви можете в один день вибрати, оплатити і отримати товар. Офіс і склад розташовані за однією адресою: м Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 16Б, р-н Автовокзалу.
Пропоновані нами канцелярські товари поділяються на кілька видів: товари для школярів і студентів, офісне приладдя, папір для офісу, елітні канцтовари, господарчі товари та сувенірно-супутні товари.
Крім того, в наявності є також елементи живлення та чистячи засоби для портативної техніки. Сувенірна продукція: іграшки-антистреси, скарбнички, підсвічники та інші товари представлені величезною кількістю.
У нас ви можете придбати презентаційне та демонстраційне обладнання (магнітно-маркерні, крейдові, коркові дошки).
У широкому асортименті представлені художні матеріали та інструменти для творчості: масляні, акрилові, темпери, акварельні, гуашеві фарби, олівці, пастель, пластилін, пластика, пензлі, полотна, папер, етюдники і товари для декоративно-прикладної творчості та хобі. Так само у продажу друкована продукція (вітальні листівки, конверти, календарі, плакати та ін.). Загальний асортимент товару становить понад 30 000 найменувань.
При цьому багатство вибору не вступає в протиріччя з привабливістю цін - низькі ціни ми вважаємо необхідною умовою хорошої торгової пропозиції. Для постійних клієнтів діє система знижок і безкоштовна доставка. Також у нас Ви можете придбати будь-який товар на замовлення за будь-яким смаком!
Можливі спецзамовлення.
Плідна, взаємовигідна співпраця дозволяє розвиватися як нам, так і нашим клієнтам. Наші традиційно сильні сторони - це низька ціна, якість товару, широкий асортимент і часта зміна модельного ряду. Зручне місце розташування.
Підтримується великий запас канцелярських товарів на складі для безперебійного забезпечення потреб наших клієнтів.
Будемо раді співпраці!